niedziela, 21 października 2012
O mojej firmie...
Nigdy nie myślałam, że Herbalife tak zmieni moje życie! Sherbalizowałam już moją rodzinę, zażywają suplementy i niektórzy stosują kosmetyki. Nadszedł czas, aby podzielić się tym DOBREM z innymi.Uznałam, że to już pora na założenie firmy...
W końcu dlaczego sama mam cieszyć się Herbalifem?
O zdrowie i urodę dba każdy. Zatem do dzieła!!!
wtorek, 2 października 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)

