niedziela, 21 października 2012



O mojej firmie...

Nigdy nie myślałam, że Herbalife tak zmieni moje życie! Sherbalizowałam już moją rodzinę, zażywają suplementy i niektórzy stosują kosmetyki. Nadszedł czas, aby podzielić się tym DOBREM z innymi.
Uznałam, że to już pora na założenie firmy...
W końcu dlaczego sama mam cieszyć się Herbalifem?
O zdrowie i urodę dba każdy. Zatem do dzieła!!!