super_dieta
niedziela, 21 października 2012
O mojej firmie...
Nigdy nie myślałam, że Herbalife tak zmieni moje życie! Sherbalizowałam już moją rodzinę, zażywają suplementy i niektórzy stosują kosmetyki. Nadszedł czas, aby podzielić się tym DOBREM z innymi.Uznałam, że to już pora na założenie firmy...
W końcu dlaczego sama mam cieszyć się Herbalifem?
O zdrowie i urodę dba każdy. Zatem do dzieła!!!
wtorek, 2 października 2012
środa, 6 czerwca 2012
Witam! Chciałabym opowiedzieć o mojej przygodzie z Herbalife.
Pewnego dnia spotkałam na jakimś szkoleniu osobę, której nie widziałam od kilku miesięcy. K. zmieniła się nie do poznania. Świetna figura, zdrowa cera, uśmiech i dobre samopoczucie nie opuszczały jej podczas całego spotkania. Zauważyłam, że po skończonym posiłku K. wyszła do toalety, pomyślałam, że idzie pozbyć się zbędnego balastu w żołądku. Byłam sceptycznie nastawiona do jej zachowania. Podczas następnego spotkania postanowiłam być szczera i podzielić się z nią moimi wątpliwościami. K. opowiedziała mi o diecie Herbalife. Najważniejsze, że była zadowolona, mówiła o niej w samych superlatywach. Postanowiłam spróbować! W końcu tyle razy zaczynałam i ciągle wszystko na nic. Umówiłam się na wizytę u dietetyka możliwie jak najszybciej, żeby przypadkiem się nie wycofać. Wróciłam zadowolona i zaczęło się...
Przez pierwszych 9 dni schudłam 6 kg, byłam wniebowzięta. osiągnęłam cel, jaki sobie obrałam. Przez 6 miesięcy zrzuciłam 20 kg.
Stosuję dietę Herbalife od kilku lat. Nie katuję się głodzeniem. Jem dziennie 5 posiłków, które powodują, że czuję się syta. Przecież oto właśnie chodzi! Zażywam błonnik i multiwitaminy oraz zbilansowane, pyszne koktajle odżywcze na bazie białka sojowego z minerałami, witaminami. Suplementy przyspieszają metabolizm, a odżywianie nie stanowi dla mnie problemu. Czuję się młodo, zdrowo i mam dużo energii.
Subskrybuj:
Posty (Atom)

